Tereny Łowieckie RDLP Gdańsk

ohzelblag.pl » O Nas » Kwatera Leśniczówka Krynica Mors

Fazy księżyca

pierwsza kwadra
Wschód słońca: 05:36
Zachód słońca: 19:51
Leśniczówka Łowiecka Krynica Morska

Leśniczówka dysponuje 5 miejscami noclegowymi przystosowanymi do pobytu zarówno myśliwych, jak i turystów o każdej porze roku. Naszymi gośćmi są osoby, które pragną wypocząć na łonie natury z dala od miastowego zgiełku.

Leśniczówka znajduje się w malowniczo położonym miejscu, nad brzegiem Zalewu Wiślanego i około 1km od Morza Bałtyckiego z piękną plażą. Zaledwie o parę minut jazdy samochodem znajduje się Krynica Morska oferująca letnie rozrywki i uczty rybne. Z Krynicy Morskiej kursuje w sezonie letnim prom którym przez Zalew Wiślany można popłynąć do historycznego Fromborka skąd pochodzi Mikołaj Kopernik. Niecałe 50km od leśniczówki w Przebrnie znajduje się Elbląg, warto również odwiedzić dawny Zamek Krzyżacki w Malborku.

To urzekające miejsce sprzyja również wycieczką pieszym jak i rowerowym a w zimowe słoneczne dni również staje się nielada frajdą dla amatorów nart biegowych. Niepowtarzalny klimat i położenie Leśniczówki sprawiają że zdjęcia wychodzą tu jak nigdzie indziej, poranne słoneczko wychodzi z Zalewu Wiślanego by późnym wieczorem schować się w Morzu. Liczne ambony myśliwskie służą nie tylko do polowania ale również do wykorzystywania ich w celu zrobienia wspaniałych zdjęć.

Le__nicz__wka_Przebrno__2_

W kwaterze znajdują się trzy pokoje sypialne z łazienkami, 2-dwuosobowe i 1-jednoosobowy z możliwością dostawki. Po aktywnym wypoczynki można również wypocząć w pokoju dziennym w którym znajduje się aneks kuchenny. Po wcześniejszym wyrażeniu chęci istnieje możliwość pełnego wyżywienia.

Serdecznie zapraszamy na aktywny wypoczynek jak i na polowanie również z czworonożnymi pupilami.

Rezerwacja kwatery: Krzysztof Demps 694-497-495, e-mail: krzysztof.demps@gdansk.lasy.gov.pl